profil firmy  |  akademie  |  řada výrobků   Akce    video   novinky  |  prodejci  |  další služby  |  prodej on-line kontakty 

ALPO


Firma ALPO s.r.o. je společností italsko-českou a sídlí v Praze. Byla založena v roce 1991 a má výhradní zastoupení značky SELECTIVE   PROFESSIONAL (profesionální vlasová kosmetika pro kadeřníky). K profesionálnímu servisu který poskytujeme,  patří GLOBAL GROUP ACADEMY PRAHA. Tato akademie je k dispozici odborné veřejnosti od roku 2003. Konají se zde kurzy pro všechny stupně odbornosti, prezentují moderní techniky a kreativní nápady pro osobitý rozvoj každého stylisty, který má v úmyslu vytvořit si silný umělecký image. Odborný servis po celé České republice zajišťujeme kvalifikovanými techniky a stylisty, se kterými pořádáme kadeřnické semináře a show.
Další informace o nás naleznete na našich stránkách a jakékoliv dotazy můžete zasílat na e-mail či přímo volat na tel. číslo 222 727 171.

TRICOBIOTOS

SELECTIVE PROFESSIONAL je značka, která vznikla v r. 1992 v mladé firmě TRICOBIOTOS, která se od počátku vyznačuje svou dynamičností a jasnou strategií: sloužit výhradně profesionálním sektorům. Díky jejím vlastním výzkumným a výrobním laboratořím se firmě TRICOBIOTOS dařilo vždy dobře sloužit kadeřníkům, a to ať svými vysoce kvalitními výrobky, lákavým balením, či servisem odpovídajícím stále novým trendům a moderním požadavkům doby. To vše umožnilo značce SELECTIVE PROFESSIONAL úspěšně proniknout do velkého počtu zemí, kde je oceňována nejen pro všechny výše uvedené hodnoty, ale též pro dynamičnost její obchodní politiky a schopnost budovat svou image v duchu požadavků moderní kosmetiky. Síla firmy je založena především na přímém kontaktu mezi distributory a vlastníky, kteří vzhledem ke svému rodinnému charakteru jsou schopni lépe chápat individuální požadavky a lépe cítit poptávku trhu, na němž je přítomna. SELECTIVE PROFESSIONAL v posledních letech podstatně rozšířila svou nabídku zboží a i když zaznamenala velký obchodní růst, nepřestává považovat kadeřníka za hlavní bod svého snažení, v  Itálii  i ve světě, a dále rozvíjí technicko-uměleckou činnost pořádáním přehlídek a jiných vysoce prestižních akcí.

 
 

HOME                                                                                                                                                                                                   ALPO COPYRIGHT ® 2011